SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Aksaray Sohbet Odaları

Aksaray Sohbet Odaları;Aksaray hakkında bilinmesi gerekenler

Aksaray Sohbet Odaları ; Kapadok’yanın kapısı konumundaki Aksaray, kültürel varlıkları yanında doğal zenginlikleri ile de ziyaretçilerine değişik ve ilginç tatil olanakları sunmaktadır. Orta Anadolu bölgesinde, tarihi İpek yolunun önemli merkezlerinden birisi olan Aksaray, günümüzde de doğu-batı ve kuzey-güney yönleri arasında uzanan ana bağlantı yollarının kavşağında yer almaktadır. Güzel yurt, ıhlara vadisi, Sultan Hanı, Eğri Minare’si , kuş sporları turizm merkezi ilan edilen Hasan Dağı ve Ziğa Kaplıcaları ile Anadolu nun ortasında çekici bir merkez konumuna gelmiştir. Aksaray ın kuzeyinde Kırşehir, doğusunda Nevşehir, güney doğusunda Niğde, kuzey batısında Ankara ve batı güneyinde Konya illeri ile çevrilidir.

Aksaray hakkında bilinmesi gerekenler Nelerdir ?

Aksaray İlinde iç Anadolu iklimi olan karasal iklim özellikleri görülmektedir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve genellikle karlı geçmektedir. Aksaray ilinin ilçeleri; Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy ve Sarıyahşi dır. Gezilecek yerler; Müzeler, Acem höyük , Aşılıhöyük, Belsırıma, Ihlara, Manastır Vadisi, Nora , Selime, Ulu Cami, Türbeler ve Kiliseleri. Ulu Cami yığma bir tepe üzerinde bulunan cami nin kitabesinde, 1408-1409 yıllarında Karaman oğlu Mehmet bey tarafından Mimar Mehmet Firuz Bey’e yaptırıldığı yazılıdır. Eğri Minare, Selçuklu dönemine ait olup, 1221-1236 yılları arasında yapıldığı sanılmaktadır. Kırmızı tuğladan yapıldığı için Kızıl Minare olarak anılmaktadır.

Aksaray Sohbet Odalarında, Aksaray İlinin daha nerelerinin mutlaka görülmesini düşündüğünüz yerleri hakkında gelin birlikte Sohbet ederek paylaşalım. Sohbet odalarında bulunan bay ve bayan kullanıcılar ile bir araya gelerek sahana sohbet etme şansını kaçırma. Bir çok şehirden katilim yapan sohbetçilerin arasında sende yerini garantile. Tatil fikirlerinizi bir araya gelerek degerlendirin. Hayallerinizde ki sehirlerin turunu kullanıcılar ile planlayarak gerçekleştirin. Hangi şehirin hangi ili mutlaka ziyaret edilmelidir? Bu gibi bir çok konuyu sohbet odalarında chat yaparak eğlenceli vakit içerisinde sende değlerlendir.

Sohbet Odaları Zamanı

Şarkılar da huzur bulunan sohbet ortamı. Şarkılarda yüreklerde buluşmanız dileği ile. Düşlerde sevdim seni söyleyemedim. Çok Özlenen sohbetlerin efsane geri dönüşümü. Mutluluk getiren sohbetlere eşlik edin.Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir