SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Cinsel sohbet sitesi

Cinsel Sohbet, Cinsel Chat, Cinsel Sohbet Siteleri, Cinsellik Bay Bayan 

Cinsel sohbet sitesi

Bay bayan Toplu Sohbet yeri cinsellik dahil Her şey burada.

Cinsellik dünya da en büyük problemlerden birisi değil mi ? ve cinsel isteklerinize karşılık verecek bir eşinizin olmaması.? Merhaba değerli arkadaşlar bu gün sizlere cinsel sohbet odalarında cinsel eş adayınızı bula bileceğiniz en iyi sohbet sitesi olan seri sohbet; Chat sitemizden biraz bahsedeceğim.

Cinsel sohbet odaları için özen ile tasarım yapılmış ve bir çok gerekli önlemleri almış bir sitede özgürce sohbet edebilmeniz için seri sohbet bütün önlemleri almıştır. cinsel arzularınız her an olduğu gibi Chat sitelerinde de karşınıza çıkan eş adayları ile cinsel sohbet edebilir keyifli dakikalar geçire bilirsiniz. zaman zaman sizlerde bu tür Chat sitelerine katılıp sohbet edebilirsiniz.

Chat cinsel kanal odaları

Cinsel sohbet kanalları adı altında bir çok internet sitesi sizlere bu oda imkanlarını sunmaktadır. Seri sohbet Shat sitesi ise sizlere bu hizmeti ücretli ve ücretsiz sunmaktadır. ücretli sohbet edebilmek için  sunucumuz üzerinde % işareti olarak tanımladığımız admin ve ya  yönetici kimliği ile aramızda buluna bilirsiniz. ücretsiz sohbet edebilmeniz için ise sohbet sitemize üye olmadan giriş yapa bilir ve user olarak kanalların hepsinde sohbet edebilirsiniz ücretli admin fiyatlarımız

Güncel flaglar listeleniyor.

 Not : Tüm Fiyatlarımız Aylık Olarak Belirlenmiştir.

Flag: Root Administrator Fiyat: 700 TL
Flag: Network Administrator Fiyat: 350 TL
 Flag: Services Administrator Fiyat: 275 TL
 Flag: Server Administrator Fiyat: 225 TL
 Flag: Co Administrator Fiyat: 175 TL
 Flag: IRC Operator Fiyat: 125 TL

 Kampanya: 3 aylık peşin ödemelerde %15’e varan indirimlerimiz mevcuttur.

Güncel flaglar listelendi.
Yetkili Özellikleri;
IRC Operator : IRC Operator Hostu, Whois Görme Özelliği, Kanallarda Kick Koruması, OperServ Kullanma Yetkisi, Operse Bağlı Yönetim kanallarına Girebilir.

 Server Admin : Server Admin Hostu, Whois Görme Özelliği, Kanallarda Kick Koruması, OperServ Kullanma Yetkisi, Operse Bağlı Yönetim kanallarına Girebilir.

 Services Admin : Services Admin Hostu, Whois Görme Özelliği, Kanallarda Kick Koruması, OperServ Komutları Kullanma Yetkisi, ChanServ Komutları Kullanma Yetkisi, Nickserv Komutları Kullanma Yetkisi, Sajoin/Sapart Yetkisi (Sorumluluk Alanı Dahilinde Kullanılır.

 Network Admin : Network Admin Hostu, Whois Görme Özelligi, Kanallarda Kick Koruması, OperServ Komutları Kullanma Yetkisi, ChanServ Komutları Kullanma Yetkisi, Nickserv Komutları Kullanma Yetkisi, Sajoin/Sapart Yetkisi (Sorumluluk Alanı Dahilinde Kullanılır.), NetworkAdmin Karsılaması, X-line Koruması (Ban yemezler.), Global Kanallarda % (+h) alma Özelligi.

 Root Admin : Root Admin Hostu, Whois Görme Özelligi, Kanallarda Kick Koruması, OperServ Komutları Kullanma Yetkisi, ChanServ Komutları Kullanma Yetkisi, Nickserv Komutları Kullanma Yetkisi, Sajoin/Sapart Yetkisi, Sendraw Komutu Kullanım Yetkisi, X-line Koruması (Ban yemezler.), Global Kanallarda % (+h) alma Özelligi. ~. ~Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

Manavgat Sohbet
28 Ocak 2022
Gazipaşa Sohbet
21 Ocak 2022
Finike Sohbet
20 Ocak 2022
Elmalı Sohbet
19 Ocak 2022
Demre Sohbet
18 Ocak 2022