SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Mobilchat uygulamasi

Mobilchat uygulamasi

Mobilchat uygulamasi türkiye üzerinde aşırı derecede yayilan sohbet uygulama programlarına bir yenisi daha eklendi mobil sohbet uygulaması site ayrımı yapmadan her siteye uyumlu olarak dizayn edilen ve kurula bir uygulamadır. Kulanıcılarınin zaman içerisinde begenecegi ve gün içerisinde daha çok zaman geçirmek istediğinde kulanacagim bir uygulama olacaktır. Chat sitelerin de en çok merak edilen şey internet kesintisi nedeniyle dusmelere de artık bu uygulama ile Son verilecektir. Bu uygulama anlık internetinizin kesildiğinde sizi sunucu içerisinde 12 saniye kadar tutmakta olacaktır internetiniz geldiği an sunucu geçmişe dönük yazıların hepsini size aktaracaktir.

Mobil uygulamamiz adından bahsedelim size biraz..

Tadında.Net olarak googleye yukleyecegimiz. Bu uygulama google ve sohbet siteleri tarafından begenilecegini ve tutulacağıni tahmin edebiliyoruz ön gorulerimiz bu yönde. Buna istinaden sohbet sitemizde zaman harcayan Online arkadaşlarına herhun herzaman daha dikkatli ve daha temiz bir sohbet içeriği oluşturmasını istiyoruz.

Uygulamamız en kisa süre içerisinde sizlerle birlikte olacaktır. .

Sohbet odalari..

 Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir