SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sohbet Odalarinda Muhabbet Ahlak

Sohbet Odalarinda Muhabbet Ahlak

Ahlak konusunda en önemli dersler kitaplardan degil, yasayan deneyimlerden alinir. Güzel ahlak , hayirli bir yoldastir. Akil hayirli bir arkadastir. Edep ise hayirli bir mirasdir. Sohbet Odalarinda Muhabbet Ahlaki cok önemli bir konudur sevgili arkadaslar. Sohbet Odalarinda ki Muhabbetler de malesef ki cürük elmalar cikabiliyor. Güzel Ahlak ; cömertlik, bagislayicilik, sabir ve tahammüldür. Kötü Ahlak ; bilgisiz,huzursuzluk yapan, edebsiz ve kalbinde kötülük besleyendir. Ahlak Millet yapisinin en Saglam temelidir, o olmadan hic birsey OLMAZ.

Hic bir ortamda paranin satin alamayacagi seyler ; ahlak, saygi , karakter, sag duyu, güven, sabir ve sevgidir. Ahlakin Ne oldugunu, ahlaki davranisin nasil olustugunu, insan davranislarinin temellerini, iyi ve kötü eylemlerin nedenlerini, ahlaki eylemlerin amacini, ahlaki davranislarin olmasini saglayan temel ilkelerin yapisini ve özünü inceleyen felsefenin bir alt disiplindir. Ne Kadar kötülük yaparsaniz yapin, vazgecmediginiz sürece en iyisini yapmayi mutlaka ögreneceksiniz. Iyilik kalpte nur , yüzde ziynettir.

Sohbet Odalarinda etmis oldugunuz Muhabbetlerde eger siz kendinizi yüksekten görür , ortama öyle bir Duygu sacarsaniz siz kaybedersiniz. Unutmayiniz ki iyilik insanlari birbirine baglayan altin zincirdir. Her zaman iyilik yapmaya devam etmelisiniz, karsinizdaki o iyilige layik olmasa bile, Sen o iyilige layiksin. Iyilige iyilik her kisinin isidir, kötülüge iyilik er kisinin isidir. Iyi bir insan olmak, bedene kuvvet, kalbe nur verir. Kötülük yapmak ise , bedene gevseklik kalbe zulmet ve karanlik verir. Herkes ötekisine yardim etmis olsaydi, herkesin isi yapilmis olurdu.

Sohbet Odalarinda Muhabbet Ahlaki

Her insanin kiymeti , Ahlakinin güzelligi kadardir.

BalKiZBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir