SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odaları; Aşkı kazanmak için insan neler yapmalı ?

Aşk Sohbet Odaları ; Aşk sohbete hoş geldiniz. Aşk her yerde ayrıdır derler. İnanmam. Aşk senin yanında başkadır. Hem yeri bilmem ben zaten. Seni bilirim, sen de beni bil. Aşk seni beğenen ile değil, seni anlayabilen, seni sevebilen ve seni sahiplenebilen biriyle daha güzeldir.

Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok, ama çok acıyacak. Gittiğin yola inandıysan, attığın adımlardan Korkma. Nasip kadar güzel bir kelime var mı ? Ne eminsin nede ümitsiz. Ama senin adına en iyisini bilene teslimsin. Aşk nasip işidir, hesap işi değil. Aşk adayıştır, arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda aşk sana uzak değil. Aşk ne demektir bilir misiniz Arkadaşlar; Aşk, bir orduya meydan okurken, bir kişiye esir düşmektir. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın. Gerçek sevgi sabırdır, affeder, çabalar, susar, kabullenir ama asla bitmez. Yüzün kiminle gülüyorsa, yüreğin ona aittir. Sabret; nasiptir, kısmet olur. İmtihandır; cennet olur. Seven ne unutabilir, ne de vazgeçebilir. Aşk Sohbet Odalarında, gelin sizinle beraber aşkı tartışalım.

Aşk sizin için ne demek, aşkı kazanmak için neler yapmalı ?

Bunları tartışalım, sohbet edelim. Sevgi Emek ister, fedakarlık ister. Güven ister. Güvenin olmadıgı bir yerde huzur olmaz. Huzurun olmadıgı bir yerde ask olmaz. Kalbinizin sesini dinleyin. Sizi asla yanıltmayacak tek çözüm kalbinizin sesidir. Kalp insanin ruhunu teslim alır. Size kim oldugunuzu hatırlatsın. Vicdan çok önemli sevgili kullanıcılar. Vicdanininiz rahat olmadıgı hic bir seye adim atmayın. Ver elini yürüyelim. Sol yanın, son yolum olsun.Sohbet sitelerimiz içerisinde bulunan aşk odalarını görmek ister misiniz? o zaman Www.Serisohbet.net adresinden bizlere ulaşa bilirsiniz. Sadece bir Rumuz oluşturarak sohbet odalarında bulunan bay ve bayan kullanıcılar ile bir araya gelme imkanını sende yakala. Güzel insanlar ile bir araya gelmeniz dileğiyle Rastgele.

 Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir