SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Askimiznet

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir askimiznet de yaşanan bir hikayeyi paylaşmak istiyorum sizlerde okuduğunuz da eminim ki çok etkileneceksiniz . Dostluk mu ask mi ?

Bir tanesi çok kurnaz, atılgan ve hareketli diğeri ise çok saf, dürüst ve sessizdir. Bir gün kurnaz olan arkadaş diğer arkadaşının yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve kendisinden para ister. Samimi dostu onu hiç kırmaz ve elindeki bütün parayı arkadaşına verir. Arkadaşı bu parayla işlerini düzeltir.

Bir süre sonra kurnaz olan yine arkadaşının yanına gider ve evlenmek üzere olduğu nişanlısını çok beğendiğini ve ondan vazgeçmesini ister. Arkadaşı çok şaşırır, ne diyeceğini bilemez. fakat aralarında çok kuvvetli bir sevgi vardır ki arkadaşı hayır diyemez ve nişanlısından vazgeçer.

Zaman içinde saf olanın işleri bozulur ve birden arkadaşı aklına gelir ben o sıkıştığında iyilik yapmıştım diyerek arkadaşının iş yerine ve kendisine çalışması için iş vermesini ister ama arkadaşı ona iş vermez. Bizim ki pişmanlık ve üzüntü geri döner ama yinede arkadaşına kızamaz.

Bir gün sokakta dolaşırken hasta ve yaşlı bir adam yaklaşır. Fakir olduğu için ilaç alamadığını söyler yaşlı adam. Bizim ki adamcağıza acır ve istediği ilaçları alır evine götürüp dinlendirir. Oturup sohbet ederler bir süre ve kısa süre içinde yaşlı adamın öldüğünü duyar. Yaşlı adam çok zengindir ve mirasını ona bırakır. bizim safta biraz da sevdiği dostuna olan kırgınlığıyla dostunun iş yerinin karşısında ev alır ve oraya yerleşir.

 

Bir gün evinin kapısını dilenci bir kadın çalar. Yaşlı kadın çok aç olduğunu, kendisine yemek vermesini ister. Bizim saf hiç düşünmeden kadını içeri alır karnını doyurur. Kimsesi olmadığını öğrendiği kadına : Kendisinin de yalnız olduğunu söyler ve bu evde birlikte yaşıyalım sen evin işlerini ve yemekleri yaparsın der, yaşlı kadın hiç düşünmeden kabul eder bu teklifi. Bir süre sonra yaşlı kadın bizimkine kendine uygun kız bulup evlenmesini söyler, bizim saf böyle kız nasıl bulacağını, kendisinin tanıdığı olmadığını söyler. Yaşlı kadınsa ona uygun bir kız tanıdığını ve isterse kendisiyle görüştürebileceğini söyler. Görüşmeler sonucu evlenmeye karar verilir düğün davetiyeleri basılır. Devamı ilerdeBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir