SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Besni Sohbet et Chat Yap

Besni Bay Bayan Sohbet Odaları ve Muhabbet Mekanı

Adıyaman ilimizin Besni ilçesine ait Sohbet ve Muhabbet Odaların da yüzlerce Chat severler sizleri Bekliyor.

Milyonların katıldığı  Bu mekan da Sizler de güzel dostluk ve Arkadaşlık Kurabilirsiniz. Zamanın En iyi Chat mekanına Hoş geldiniz.

Besni Diyince Aklımıza Ne Gelir?

Tarihi Olarak Bir Çok Devletlere eve Sahipliği Yapmış dır. Bunlardan Bazıları ilk çağ ve Orta çağ da ki Devletlerin yanı sıra Büyük Selçuklu ve Osmanlı Devletlerine Katılmıştır. Şimdi ise Türkiye Devleti Çatısı Altındadır.

1516 yılında Osmanlı Topraklarına Katılarak bu günümüze kadar gelmiştir ve Nüfus Olarak 46 bin e Yanaşmıştır. Bey Tarih Olarak da göründüğü gibi Çok Önemli be Coğrafi Bölgede’ dir Şu Sıralar da da Seri Sohbet de Konuşulmaktadır. Güven içerisinde Zamanın En iyi Mekanında.

Besni insanları Ne iş Yapar?

Gelelim Meleketimizin özelliklerine ve Ticaretine inşallah fazla sıkmıyor durum sizi aslında inanın Çok kısa geçiyorum gerçekten.

Anlatmaya çalışsak aylarca Yazmamız gerekir ben de İl ve ilçeleri zevk amaçlı gezdiğim için hiç bir yerde yazılmamış duyulmamış bazı özelliklerinden bahsedeceğim Özellikle içme Suyunda Gerçekten çok iyi Kendileri de Bunun Farkında degiller ama ben bizzat gittim ve tatdım.

 

Dünyamızın Su sorunu Yaşayacağı nı Söylerlerken Bu bilgimi Sizinle Paylaşmamak Olmaz dı diye düşündüm inşallah faydalı oluyor durum O Doğal içme suları şifalı içme suları baya meşhur dur aslında Çoğu ilimiz ve ilçemiz boyle birsorun’ la uğraşırken

Her ne kadar Duyulmamış Olsada gene diyorum hiç Tattınız mı Domatesini Biberini? Yediginiz de Anlayacaksınız ne demek istedigimi her yerin bir ünlü yemek tadı var ken burada Çoğu yemek harika.

Tarım ve Hayvan cılık la uğrasarak ğeçimini Sağlayan Besni halkı git gide Göç vermeden Çovalmak tadır.

Ni tekim Şuan ki Aldığım ve Araştırdığım Duyumlara göre merkezi ,beldeleri ve Köyleri ile toplam 78.000 dir yüz ölçümü yaklaşık olarak 1.330 km lik alana sahip olması da etkili olmuştur.

Arkadaşlar eğer sizinde bildiğiniz duyulmamış bir özelligi varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz . yorum suz geçmemeye dikkat edelim emeğe saygı. Unutmadan Söylemek isterim ki burası Bağımlılık yapar.

 Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir