SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Çelikhan Sohbet Et Chat Yap

Çelikhan Sohbet ve Muhabbet Odaları’nı Yeniledik

Hep Demişim dir Yenilikçi Olmak lazım. Bu yenilikçilik Sohbet ve Muhabbet Odaları için de Geçerlidir. Unreal ve Botların da Yenilenerek Size daha iyi Hizmet verebilmek için gösterdiği bir çalışmadır. Seri Sohbet ekibi Olarak bu meşakkatli yolda sizlerin de Aramızda bulmaktan mutluluk duyarız.

1000lerce insanın buluşma ve Chat Mekanına Hoşgeldiniz..

Alkol ve Kumarın Bulunmadığı Tek ilçe

Çelikhan ilçemiz Malatya’ya 57km Adıyaman a 50km uzaklıktadır. ilçemizin 1 kasabası ve 20 köyü Bulunmaktadır. toplam nüfusu 17000 civarında . ilçenin en yüksek dağı Akdağ ve rakımı 2700 m yüksekliktedir Bayağı da Serindir En önemli akarsuları ise Bulam ve Abdul harap çayıdır. rakımı yuksek bir yer olduğu için kışları çetin geçmektedir İl özel İdaresi Kışları bütün Yolları yaklaşık 1 haftada anca açabiliyor. Köyler Arası yolları katacak olursak ve Yayla yollarını bu zaman zarfı biraz daha uzamaktadır. kar durmak sızın yagdıgın da da uzayabilir.

Kış demiş ken Ben il Özel idaresinde Çalışmaktayım ve Bütün köyleri Zor da olsa gece saat 3lere kadar açmakta Sabah da 7 de iş başı yapmaktayız geçen bi televizyon kanalında duymuştum Karayolları son hızıyla çalışıyor diye ama Yanlış bir Haber di Karayolları sadece Şehirler ve merkeze bağlı ilçe yollarını açmaktadır geride kalan butun köy ve kasabaların yaylaların arazilerin yollarını il özel idaresi açmaktadır. Ailesiyle Sohbet ve Muhabbet Zamanı bile Bulamayan gece Yarılarına Kadar Çalışan iş Arkadaşlarımı da Chat‘ e Bekliyorum.

Geçim Kaynakları ve Ekonomisi

Özellikle Küçük ve Büyük baş Hayvancılıkla Uğraşmaktadır. Tabiki tarımla da Uğraşmaktadır Özellikle Tütün ve Meyve vardır. Meyve ağaçları olarak Kiraz, Şeftali, Vişne, Fıstık, Zeytin, Elma, Armut v.b. ağaçlar bulunmak ta ilçemiz Rakım Olarak yüksek bir Yerleşim yeri Olduğundan Çok çeşit bilinmeyen ve görülmemiş çeşitli bitkiler ve Otlar mevcuttur bu durumu en şekilde değerlendirmek için de hayvancılık ve arıcılık yapmak da yöre insanları. Arıcılık demiş ken benimde bulunduğum Çok büyük olarak Her yıl Bal festivali yapılmaktadır. Arkadaşlar emeğe saygı icabında Yorumsuz geçmeyelim hepinizi Sohbet ve Muhabbet Odaları‘ na bekliyorum..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir