SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Chat Odalarında Adalet

Chat Odalarında Adalet

Chat Odalarinda adil olma durumu cok önemli bir durumdur . insanların içindeki adalet duygusunu körleştirmek insanin insana saygısı kalmaz. insanin insana güveni,hürmeti kalmayınca da bir yerde insanlık çok şey kaybeder,hayat ve ortam çirkinleşir . Adaletsizliğin en büyüğü,adil olmayıp adil gibi görünmektir. Adaletin kestiği parmak acımaz, ama adaletsizliğin ezdiği vicdan ömür boyu sızlar. Chat Odalarında adil olun arkadaşlar . ilk önce kendinize sonrada oluşturmuş olduğunuz ortama Adil olun. Harici adaleti olmayan bir cemiyetin, binası çürüktür. Ufak bir sarsıntı ile yıkılır. Chat, Sohbet ve Sanal Platformunda Ekip olarak sizler için bir şeyler yapmaya uğraşmaktayız, boş vaktinizi güzelleştire bilmek adına. Bizim sitelerimizde her bir yetkili Adaletli davranmaktadır. Hiç bir hüküm , güç bunu adaletsizliğe çeviremez.ilahi adalet vardır ve tahmin ettiğimizden çok daha fazla tatmin edicidir. Bir kişiye karşı yapılmış haksızlık,bütün insanlığa karşı yapılmış haksızlık demektir.Sitemiz içerisinde yönetim ekibimizin her konuda her şekilde adaletli davrandığı bir mekandır. www.serisohbet.net/sohbet/ sitesi sizlerde denemek ve keşfetmek için wep sayfamızın ilk ana panelinden ulaşa bilirsiniz.

Başkalarının hakkında hep konuşurlar,gizliden birbirine düşürme çabasında olurlar. Amaç tek ben olayım. Başkalarının kusurları gündemdeyken , kendini iyi saklayan olurlar. Ahlak onlarda, edep onlarda, akil onlarda , iyilik onlarda . O yüzden bir türlü yer bulamadım derler.Çünkü çok iyiler ya ama Allah büyüktür , bu oyuncuları boğar kendi oyununda. Ne mi olur ? Kimi kötüledi ise, hepsi dost olur zamanla çünkü gerçekleri görürler. Sonra o yer bulamaz, kendi oyununda!

Chat Odalarında Adalet

Kulun Adaleti şaşar Ama, Allah‘in Adaleti şaşmaz..!Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir