SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Çobanlar Sohbet ET Chat Yap

Çobanlar Sohbet Sitesi ve Muhabbet Odaları girişi Nasıl mı?

Türkiye’nin En Büyük Sohbet yeri Burası Olduğun dan Hiç kuşkunuz Olmasın Yeni Değil Yenilikçi Bir Site.

Genel olarak Tanıtayım Sonra Detay kısımlarına Geçeriz Arkadaşlar Her Chat sitelerin de Olduğu gibi Bura da da Oyun ve Yarışma Kanallarımız mevcuttur Lakin Burası Her zaman Yenilik yaptığı için Çok daha farklıdır Bildiğiniz Sorular değil Her zaman Değişik Sorular vardır. Radyo Kanalına gelince Beste FM odamız vardır bu iş için de 1000lerce kişinin Dinlediği Kaliteli ve Komik DJ Topluluğu ile Bu işi Gerçekleştiriyoruz .

Zamanın En iyi Mekanı Neresi?

– Tabi ki SeriSohbet.Net En iyisi Burası Başka yerde Bulamayacağınız Bir Ortam kurduk Bunu Sözcükler le  Anlatamayacağım için Gelip Görmeniz Lazım Yani Anlatılmaz Yaşanır. Bütün Konularım da sizler sıkmadan Doğru bildiklerimi Anlatmaya Çalışıyorum Şöyle Arkama Dönüp Baktığım da  da Doğru yaptığımı ve Güzel Yolda Olduğumu Görüyorum Bay Bayan Çobanlar İlçemizin İnsanlarının Gelip Sohbet ve Muhabbet Edeceği bir yerdir güzel dostluk ve Arkadaşlık sitesidir. Zamanla Anlarsınız Zaten.

– Çoğu ilçe de olduğu gibi Bura da da Tarım ve Hayvancılık Baş göstermektedir Neden Yatırımları Memleketlerimize Yapmıyoruz neden Paranın değerini Doğduğumuz büyüdüğümüz Yer de Anlamıyoruz Neden Bizi Büyüten yerlere 1 tane anı bırakmıyoruz ?

Biraz da Tarihi ve Coğrafyasın dan Bahsedelim

Asın da Afyonkarahisar Başlı Başına 1 Tahir’dir  Çok eski zamanlara yani Eski Tunç Devri Zamanlarına kadar dayandığı bilinmek dedir. Bu kanıya Akarçay Nehrin den ulaşılmıştır. ismini Osmanlı devleti Zamanın da Alan ilçemiz ismin dede Belli olduğu gibi Çobanların Çok olduğu bir Yer idi Otlar arazi ile bilinen yerin Çobansız olması da olmaz değil mi?

Küçük Baş ve Büyük Baş Hayvanlarınızın Tam yeridir yem almadan Kolaylıkla büyüte bilirsiniz Malum Yem fiyatları Hayvancılığı da çok etkilemek dedir Şu sıralar da Zam olmayan hiç bir Şey yok ben inanıyorum ki Köyden Şehir e gelenler Tekrar Köylere Kasabalara Dönecekler. Neyse konumu burada Noktalamak istiyorum arkadaşlar Zaman ayırdığınız ve bize katıldığınız için Çok Teşekkür ederim

Yorumlarınızı Bekliyorum Her şey Gönlünüzce Olsun.

 

 Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir