SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Dini Sohbet Odaları

Dini Sohbet Odaları İslami Sohbet Siteleri Güzel Sohbet Odaları Sizlerin Sohbet yeri

Merhaba dini Sohbet seven değerli arkadaşlar din üzerine sanal sohbet sitelerinde sizlerde bilirsiniz ki yasaktır. Bunun nedenlerinden birisi toplu sohbet sitelerinde her dinden insanların olduğu bir ortamda, din dil ırk ayrımı yapıldığında, bizim burada bu sohbeti kesmemiz gerekiyor.

Bunun nedenlerinden bir tanesi öncelikle zaten ufak olan sunucumuzda az kişilerin olması ve bu az kişilerden de tartışma ve fikir ayrılıkları yüzünden insanların ve sunucumuzun bundan zarar görmesidir. Peki ne yapa biliriz

Sunucu da dini Sohbet Nasıl edebiliriz

Bunun için Sohbet odasında dini bir oda açılmış mı buna bakmalısınız eğer dini bir salon oda bulunuyorsa önceliğiniz bu odada olması ve İslami kurallar içerisinde Sohbet etmeniz. Aksi taktirde Sunucu görevlileri tarafından uzaklaştırılırsınız. Sistem üzerinde zaten her Müslüman kendisine yakıştığı gibi davranmalı öncelikle karşısındaki kişi ve kişileri kesinlikle ezmemeli İslami konular hakkında tecrübesiz olanları kesinlikle hor görmemeli aşağılamamalı. Zaman içerisinde bildiği bütün güzellikleri çevresinde bulunan ve bu sohbetleri seven insanlara aşılamalı.

Sistem üzerinde İslami Sohbet Odası yok ise?

Öncelikle şunu belirtmek isterim Sohbet Siteleri Türkçe yapımdır. Bu nedenle neden İslam Sohbet odası yok diye haklı yere söylemlerde buluna bilirsiniz. Bunun nedenlerinden bir kaçını size açıklamama izin veriniz. Öncelikle sohbet odasında İslam sohbetlerinde küfürlü tartışmalar olduğu için, Ve bu sitelere iyi niyetli insanlar gelip sohbet etmediği ve İslam sohbetlerini hiç bir fikri olmayan insanlar başkalarına öğretmeye kalktığı için bazen sistemlerimizden kaldırıyoruz #İzlam Kanallarını, Zaman içerisinde insanları yanlış yönlendiren art niyetli insanlar bunu fırsat bilip bir kaç arkadaşımızı burada bizim ülkemizde zehirlemesine engel olmak için yönetici arkadaşlarımız ile dini sohbet edilmesine karşı durmak zorunda kalıyoruz. Tabi bizlerde huzurlu güvenilir insanların din üzerine sohbet ederken izlemek isteriz lakin bu tür internet sitelerinde olmuyor yapamıyoruz. En güzeli dini Sohbet etmek için camilerimiz medreselerimiz, ve tanıdığımız güvendiğimiz alimlerimizin yazıları hocalarımızın sözleri anne ve babalarımızdan duyduklarımız bunlar bizim için daha olumlu olacaktır.

Dini Sohbet SiteleriBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir