SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Diyadin Sohbet et, Chat Yap

Ağrı Diyadin Sohbet ve Chat Odalarına Nasıl Girerim?

Evet Arkadaşlar ismin Ömer Kısaca Sizlere Sohbet Odaları girişini Göstereceğim Öncelikle Sizlerin Bir Takma isim olması Lazım Arkadaşlar Takma isim yardımı Aşağı da Yapacağım Örnek Olarak afk60 Olarak geldiniz Şifrelemeyi Unutmayınız Bilmiyorsanız Nasıl Şifrelemeniz Gerektiğini Lütfen #Operhelp Odamız dan Yetkili Bay Bayan Arkadaşlarımız dan Yardım isteyiniz.

Diyadin Chat Sitesi Sizleri Bekliyor Daha Önceki Diyadin ilçesinden gelen 100lerce Arkadaş ile tanışma fırsatım oldu Nerede mi ? Tam Olarak Bu Adres de sizler de Doğru yerdesiniz.

Biraz dan Sizlere Diyadin in gezilecek ve Görülecek bir çok yerini paylaşacağım olur ya yazmadığımız yer Olursa Sizlerin de Yorumlar kısmına Yazmanızı bekliyorum. Çünkü Çok güzel yerleri var!

Diyadin Eskiden Bir Şehirdi bir çok İmparatorluklara ev sahipliği yapmıştır ama En son Olarak Çaldıran Zaferin de Osmanlı Topraklarına geçmiştir Günümüz de de Türkiye’nin Güzel bir Şehri Olan Ağrı ilimizin bir ilçesidir. Arkadaşlar Ağrı şehrini duyunca aklınıza ne geliyor?

Ağrı Dağı Değil mi? O kadar Büyük ve Ünlü bir dağ ki Bir rivayete göre Dünya komple Su altında Kaldığın da Hz. Nuh as. ve Gemisinin ilk Kara parçası olarak Burada durduğu Söyleniyor.

Diyadin Tarih, kaplıca ve Aklıma gelenler

Yukarı da da söylediğim gibi Sizlerin de Yazmak istediklerinizi Aşağı da ki Yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Bu Söyleşi de Sizleri Sıkmadan Kısaca Açıklayayım Sitemize geldiğiniz de de Sohbet yaparız Olur mu?

Ağrı dağın eteğinde Uçan güvercin olsam Türküsünü Hepimiz biliyoruz Aklıma gelmiş iken Söylemek istiyorum inşallah bu yanlışı Düzeltirler Önceden Güvencin ile Dolu idi Aslın da Bir çok ilimiz de öyleydi ama şimdi yok Sizce Neden? güvercin Sevdalıları mı azaldı yoksa başka bir şey mi?

Tabi ki de Doğayı koruyalım diye Bıraktığı Atmacalar Sayesin de Kimse Güvercin besleyip Uçuramıyor Doğayı koruyalım Diyor. Sonra Doğaya Karışıyor Nasıl bir Çelişkidir bu?

Arkadaşlar Diyadin Kaplıcaları diyorum çünkü Bir değil iki değil 3 değil Çok daha fazla kaplıca bulunmak da Adeta her yerden Su çıkıyor Yaklaşık 60 ila 70 Derece arasında Sıcak su kaynakları çoktur.

Gitmişken Kesin uğrayın Şifa Olsun diyelim Konumuzu burada Noktalayalım. Keyifli Sohbet ve Beste FM ile Görüşürüz..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir