SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Erbaa Sohbet Et Chat Yap

Erbaa Bay ve Bayan Arkadaşlık Sitesine Hoş geldiniz

Merhaba Arkadaşlar Tokat’ımızın En Gelişmiş İlçesi Olan Erbaa İlçemizden Gelen Bay ve Bayan Arkadaşlarımızın Buluşma Noktasına Hoş geldiniz. Türkiye’nin En Büyük Sohbet Sitesi‘ n de Siz Hemşerilerimi Görmek den Onur ve Şeref Duyarım.

En güvenilir Yer Olarak Bilinen bu Chat Mekanı Sizleri Bekliyor.  Sizleri Fazla Sıkmadan Genel bir Tanıtım Yapacağım İnşallah Faydalı Olurum. Aslında Dedem Hep Derdi Çok Okuyan mı Bilir Çok Gezen mi Diye Ben Çok yer Gezdim Arkadaşlar Emin Olun Böyle Bir yer Daha Yok Sizler de Geldiğiniz de Göreceksiniz En iyi DJ arkadaşlar la En Güzel Şarkıları Beste FM de Sizlerle Buluşturuyoruz.

Rüya Gibi Bir İlçe Değil mi?

Nüfusu, Tarihi, Coğrafyası ve Yemekleri

Nüfusu 96000 e Dayanan Yüz Ölçümü 1.038 km’lik Bir Alana Sahip Tokat’ın 11 ilçesinin En güzellerinden  Biridir. Parti Ayıt Etmeksizin Her zaman Çok Çalışan insanları Belediye Başkanı Seçerek ve Tokat millet vekili Sayın Zeyit Aslan’ın da Büyük Katkı ve Çabalarıyla Bu hale gelmiş ve Halen gelişmeye Devam Etmektedir.

Türkiye’nin En iyi Yaprağı Buradadır Türküler bile Yazmışlardır ( Tokatlıyız dediler bir Gazan Batı yediler Daha da yok mu dediler… ) Tokat a Meşhur Bat Yöreye Ait Çok güzel bir Yemek tatmanızı kesin öneririm Soba da ısıtılmış Köy Ekmeği ile

Bölge Olarak Karadeniz Bölgesinde bulunur. Niksar İlçesinden Gelmek de Olan Kelkit Çayı Buradan geçmekte ve Yeşil Irmak la Birleşmek dedir. Büyük bir Ovaya Sahip Olan Erbaa ilçesin de Her Türlü Tarım Yapılmak da.  Belki de Türkiye de  En çok Meyve Ağacı Olan bir ilçedir. Örneğin Zeytin, Elma, Armut, Kestane, Kayısı, Şeftali, Erik, Badem, Ceviz, Antep Fıstığı ve benzeri Ürünler Yetişebilir İklim Olarak Çok İdeal bir Yerdir.

Yazıyla Kışıyla Her Zaman Çok hoş dur.

Böyle bir Yerin Çokta Güzel insanları vardır Çerkez Nüfusu Baya çoktur ve Biz Bu Değerli İnsanları Muhabbet etmeye ve En iyi Şekil de Zamanlarını geçirmeye Bekliyoruz. Unutmadan Söyleyeyim ki Burası Bağımlılık yapar Kendim den biliyorum.  Lütfen Yorumsuz Geçmeyelim.Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. afk

    29 Kasım 2021 at 22:51

    Emeğine saglik admin kardeş insallah en kısa zaman zarfın da erbaa li arkadaşlar la tanisirim. Uzun soluklu olması temennimle basarilar.

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir