SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Gel dese aşk yeni dizi

Gel Dese Aşk dizisinin oyuncuları kimler? ilayda Çevik’in rolü şimdiden merak konusu

Gel Dese Aşk dizisinin 1. Bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Kırgın Çiçekler dizisiyle tanınan ilayda Çevik’in de baş rollerden birini canlandıracağı Gel Dese Aşk’ın oyuncu kadrosu ve konusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Peki, Gel Dese Aşk dizisinin oyuncuları kimler?
Baş rollerini Erkan Petek kaya, Şebnem Bozok lu ve ilayda Çevik’in paylaştığı atv ekranlarının yeni dizisi Gel Dese Aşk’ın oyuncu kadrosu ve konusuyla ilgili detaylar belli oldu.
Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Pirinçci’nin rol aldığı Dese Aşk, görevler ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunlarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor. Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturacak.
dizilerin sohbeti ve bir birinden güzel dizileri dedikodusu sohbet sitemiz içerisinde yapılmaktadır.Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir