SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Hamur Sohbet Et, Chat Yap

Hamur Sınır Kapısı Değil Sohbet Chat ve Arkadaşlık Sitesine Giriş Kapısıdır

Merhaba Arkadaşlar Dünya da Sesini Duyuran Sayılı Sohbet Sitesi Olan Platformuna Hoşgeldiniz Habur Sınır Kapısından Giriş Ücretli Buraya Giriş Ücretsizdir. Saygı değer İnsanlarımız Habur dan Girdiğiniz gibi Buraya da Girişinizi Bekliyorum Neden mi?

Yurdumun Güzel insanları Yurt dişi na çıkacak Arkadaşların Sınır kapısından Geçmeleri Zorunludur ve Bu Sınır Kapılarımız dan biri de Hamur Sınır Kapısıdır İran ile Bağlantı yerimiz dir. Sınır da Beklediniz de canınız mı Sıkıldı Dakikaların Nasıl geçtiğini anlamayacak sın Nere de mi ?

Tabiki de Türkiye’nin En büyük Chat Mekanı Olan bu Platform da Benim Kendi Düşüncem Olarak Tabiki İş için de kullanıyoruz dur veya Okul için ama Genel Olarak Tatil amaçlı Kullanılan Yerlerdir Sınır kapılarımız. Hayatımız da Olmazsa Olmaz değil mi?

Okuldayken TenefFüs olurdu Aslında Bu  da bir tatil değil mi? Devlet dairesinde çalışanların akşam 5 tatili Öğle yemek tatili Çay tatili gibi gibi iş Ortamın da Veya Seyahat halinde Yapacağınız Tatil yeri Neden burası Olmasın ki? Tatil de insan eğlence arar Sohbet arar Ne ararsa arar hepsini ve daha fazlasını Burada bulur.

O kadar iyiyiz evet Ben mesela Tatile kafa dinlemek için gidiyorum zaman oluyor sıkılıyorum ve de hemen buraya geliyorum 10 dakka da bütün stres imi atıyorum

Hamur Genel Sohbet ve Tanıtım

Yurdumun Güzel insanları; Çok Uzun Soluklu Olan bu Muhabbet Odaların da Sizleri En kaliteli Bir Şekil de Beklemek ile Kalmayıp En iyi DJ arkadaşlar ve En iyi Eğlence Botları Sayesin de Sizlere En uygun Sohbet Mekanı haline getiriyoruz.

Genel Olarak yaklaşık Nüfusu 20.000 civarında ve il alan kodu 04 olarak belirlenmiş dir. İran ile Sınır Olduğundan Dolayıdır ki Askeriye ve Devletimiz Çok önem vermiş dir ama Yine de Kaçak işler Olmaktadır.

Her iki Fotoğraf da da gördüğümüz gibi Yeşillik ve Doğa harikası bir yerdir Hayvancılık Üst sıralar da ve Dağlarda Koyun keçi görünmek de her an Dedim ya Anlatacak çok şey var ama Burada Sizleri de sıkmak istemiyorum Başka Bir konu da inşallah daha detaylı anlatımlar sunacağım Şimdilik Hoş kalın Yorum yapmayı unutmayalım arkadaşlar…Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir