SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

ircforumlari.Net Che Bu ayıp Size bin yıl yeter

ircforumları bu ayıp size bin yıl yeter

 

ircpatronlari

Başlık için çok düşünmedim açıkçası düşünmeye de gerek duymadım ama bu yazacaklarım için epeydir düşünüyor bakıyor araştırıyorum.

ircforumları nın geldiği noktayı ve yapılanları bugüne kadar hiç bir zaman haksızın yanında durmadım durmam da yapılan rezilliklere de göz yummadım yumamam da benim karakterim den ötürü insanların arkasından değil yüzlerine konuşmayı seven biriyim.

Yaklaşık 2 senedir İf de moderatörüm. Bana bu yetkileri veren kişi yanlış hatırlamıyorsam Violetta dır yada Dishydir. Sağolsun verdi buyur uğraş dedi. İyi kötü uğraştık emek harcadık.

Belki yazdıklarımdan dolayı bir kesim bana nankör diyecek şimdi den canları sağ olsun.

Buradan Sonra Che arkadaş olayları başlıyor

Artık gelelim sorunlara ve olanlara neler olur İrcforumlarında Türkiye’nin en eski ve köklü irc forumunda neler dönüyor. Şunu belirteyim bir moderatör olarak benim de anlamadığım o kadar şey oluyor ki susup geçiyorum ama bu yazı bunların artık bir yerde haykırışı isyan edişi.

İlk senemdi o kadar emek verdim beni yılın moderatör seçmelerine koymadılar beni geçtim buraya ciddi emek veren üyeleri bile görmezden geldiler hatta bu konu da o zamanlar burada kendi üstlerim den birine yazdım nikini hatırlamıyorum ama bile yılın enlerindeki sorunu kabul etti anlayışla karşıladı.

Mesele adın geçmesi değil aslında yarım elma gönül alma meselesidir. İnsanlara ufak şeyler sunarsınız dünyalar onların olur sunarken de hem forum kazanır hem de yönetim takdir edilir.
Geçen seneki yılın enlerin de bir çok dostum arkadaşım sunucu sahibi yapılanlardan ötürü dert yandı sitem etti sonuçta haklılardı.

Sadece sorun bu mu gelelim bir de İFTEAM komedisine

İfteam neydi onu hatırlatayım size öncelikle buradan seçilen kullanıcılar sunucu sunucu gezip sunucuların sorunlarını dinleyecek o sunucuların sorun çözümü için neler yapılır bu tartışılacak bu sayede de o sunucu foruma kazandırılacak ve gezen kişilere de ödül olarak sitesi profili vs.İrcforumlarında reklamı yapılacaktı. İfteam buydu dediklerimin yanlış olduğunu düşünenler konusuna bakabilir.

Şimdi gelelim ifteam da olanlara Öncelikle şunu belirteyim @Syst3m de baya sözler verdi skype den yaparız ederiz diye. Sunuculardan bazı sorunları @Che ifteam sorumlusuydu kendisi skype üzerinden ilettiğimde size yemin ederim klasik cevap şuydu işine gelirse gelsin veya beni sevmiyorlar.

Belki 10 sunucunun sorununu getirdim her defasında suçu sunuculara atıp çıkıyordu. Hatta bir ara @violetta ya da söyledim kendisi ilgilendi hatta o sunucuya forum da radyo kategorisi vs de açtık ama velakin @violetta nın alakası olmadığı halde ilgilendi. Neyse sorunları geçtik verilen sözlerin tutulmadığını da görünce ister istemez soğuma başladı.

Şunu anladım ki hayatta söz vermek başka bir şeye benzemez hatta bu konu da skype de İfteam grubunda yazdığım da da önce gruptan atıldım sonra da ifteam alındı.

Ne kadar komedi bir durum. Kusura bakmayın da veremiyeceginiz sözleri tutmayın.İfteam komedisi de böyle.

Gelelim bir başka mevzuya Şimdi bir çok kişi bana diyecekki bu konu biraz @Che ye yönelik olmuş olayın içinde o varsa kimse kusura bakmasın.

Bu seferki olay okuyan bir çok kişiye yok artık dedirtecek cinsten

Olaya nasıl rast geldiğimi de belirteyim. Burası dışında makale vb. işler için çalıştığım bir çok sunucu var o sunuculardan birinin sahibi bana yazdı Yeni sunucularda sitemi yazdığım adrese tıkladığım da Esc sitesine gidiyor.

Önce dedimki acaba müşterimin sitesimi h4ck vs yemiş diye inceledim bir sorun yok. İfdeki linkin kaynağına baktığımda Esc sitesi olduğunu farkettim.

Hemen konu düzenleme geçmişine baktım aaa @Che dış link temizlendi diye rapor sunmuş. O şekilde dış link temizlendi konularını bulup baktığımda güler misin ağlar mısın bunun başka kimsenin haberi var mı bilmiyorum üst yönetimden ama @Che arkadaşınız 3 veya 4 konudan birinde kendi sitesini yada esc sitelerini koymuştu arka plana. Bu kadar düştünüz mü bilmiyorum. bu kendi sitesini linklemeyi falan geçtim burası forum ya forum dış link temizlesen ne olur temizlemesen ne olur. Ha çok mu zararlı robot.txt ye veya forumdan link çıkışlarını dofollow yaparsın biter gerçi forumdaki linkler ziyaretçilere zaten kapalı kapalı olan linki temizlemek ne alaka. Ya bu kadar aciz misin de bu kadar düşüyorsun o da tartışılır. Burası forum sitesi tabi ki olacak link sonuçta adam orada sitesini paylaşıyor hadi dış link temizledin peki ne demek ya @Che bey kendi sitene link vermek ???????? Yazık gerçekten yazık şimdi kant koy diye yazarsın gerek duymuyorum.

Ha Unutmadan @Che bey sunucularda gezerken insanlara diyorsun ya onlar benim itlerim kusura bakma o itlerin ben değilim. Egonu nasıl tatmin etmektir bu dostuna arkadaşına it demek yazık gerçekten yazık. Şimdi dersin ki benim nikime benzerdir sana tarih saatte vereyim hatırla 01.11.2021 saat:17:00 civarı. Dipnot: itlerim lafını burada bazı moderatör ve adminler için kullanıyor kendisi

Gelelim forum da birilerinin uyguladığı saçma davranışlardan bazılarına
Neymiş Teşşekür butonu varmış onu kullanmalıymış. Ya hayatınızda hiç forum yönetmediniz yada yönettiğinizi sandınız forumlarda konular ne kadar aktif olursa o kadar index alır google de vs diğer yerlerde daha iyi yerlerde olursunuz. Bu seçeneği de kenara bırak aktif bir forum için ufak şeylere takılmamak lazım forumun hareketliliği için.

Burada sebepsiz anlamsız karakteri için o kadar adam banladınız ki gerçi banlayan tek kişi ama isim vermeyecem o kendini biliyor. İrcye senelerini vermiş emek vermiş adamları banladınız burada ya o adamların adı var emek vermişler senelerini vermişler o adamlara saygı duyamadıktan sonra beni de banlasanz ne olur ki.

Gerçi burada mod olup da kendimi demiyorum ciddi emek harcayıp kenara itilmiş bir kaç kişi daha tanıyorum. Acaba o insanlara yada bana ya geçen sene çok aktiftin neden bu sene bu kadar aktif değilsin sorun ne oturup konuşalım dediniz mi acaba _? Aslında buna örnek veririm de bana şimdi dersiniz ki bu forum tuttu o yüzden gerek yok.

Saygı saygı asıl mesele bu işte saygı duymak insanlara forum kültürün de insanlara saygı duyarsın saygı görürsün burada ise 1 çürük elma herkesi bozar misali hepimizi bozuyor ne yazık ki. Forum yönetmek demek egoları kenara bırakıp insanlara saygı duymayla başlar. Ne yazık ki burada o egoyu kenara bırakamayan insanlar olduğu sürece can kaybetmeye mahkum olacak.

Burada yazdıklarımın bir kısmını 1 ay önce kadar gene yazmıştım ama o tenezzül edip dönmedi banlamadı da o mesajı buraya yapıştırıyorum. İster banlarsınız beni ister yetkilerimi alırsınız isterseniz oturur konuşuruz neler yapabiliriz diye.

Şimdi isterseniz modluğumu alabilir beni banlayabilirsiniz sorun yok. Ne zaman insanlara istemiyorsa gelmesinler yerine neler yapabiliriz derseniz buyrun konuşalım. Şimdi kalın sağlıcakla…

,

Bu buradan birine özel mesaj olarak atılmıştır.

Geçen sene o kadar emek verdim vermediniz adımı keza tek ben değil bir çok kişiyi de kırdınız. Bu sene şaşırdım adımın geçmesine. Keza verilen sözler burada tutulmuyor bakın bir örnek
https://www.ircforumlari.net/duyurul…i-rank-hk.html
Yukardaki konuda 3-4 ay sunucu sunucu gezdim. Keza skype den che syst3m böyle söz veriyoruz böyle yapacağız ama gördüm ki emek boşa. Siz önce verdiğiniz sözleri tutun ve şunu diğin bu insanlar neden konulara eskisi gibi yazmıyorlar. İnsanlara bir şey mi dedik de yada neye kırıldılar bunu gündeme alın. Belki en eski irc forumu olabilir burası ama velakin çok insanı kırdınız kırmaya da devam ediyorsunuz. Ha diyeceksin ki moderatörsün söyleyeydin Che de defalarca dedim klasik cevabı şu ”’istemiyorlarsa gelmesinler” bunu kendisine de sorabilirsiniz. Bu seneki yaptığınız oylama da da çok eksikler var ama yarım elma gönül alma derler insanların adını geçirin önemsendiklerini hissetsinler yoksa bu yüksekten bakarak burası daha çok kan kaybeder. Şimdi isterseniz modluğumu alabilir beni banlayabilirsiniz sorun yok. Ne zaman insanlara istemiyorsa gelmesinler yerine neler yapabiliriz derseniz buyrun konuşalım. Şimdi kalın sağlıcakla…

GüzeL bir Acıklama herşeyine bire bir katılıyorum .Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir