SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Kahta Sohbet Yap Chat Et

Kâhta İslami Sohbet ve Muhabbet Olarına giriş

Adıyaman İlimizin En büyük ilçesidir Nemrut Dağına Uzaklığı 41km Olduğundan Dolayı Tahiri Eserleri çoktur. Ayrıca Türkiyenin Yaşıyan Evliyalardan biride Buradadır. Nufusu 124.000 dir. İslami Sohbet ve Muhabbet Odaları‘na Buradan Giriş Yaparak Chat yapabilirsiniz.

Yürekleri ALLAH (c.c.) Aşkı ile Yanan bu ilçemiz tarihi ile de ön plandadır. Düşünsenize Nemrut Dağı diyorum. Zaman ve Mekan Tanımaksızın Yaptığımız Büyük Çalışmalar da en iyi şekilde açmış Olduğumuz SeriSohbet.Net Adresimize sizleride Bekliyoruz.

Evliya Mekanı ve Nemrut Dağı

Başlıktan da Anlaşıldığı üzere Nereye gidelim tatil için düşüncesin de olanların tercih edeceğiniz bir yerdir. Sizi fazla sıkmadan Çok fazla detaya girmeden anlatmaya çalışacağım Bu arada Sıkılırsanız Direk Sohbet Yerine tıklayabilirsiniz.

Yüz Ölçümü : 1.490km dir. Çok geniş bir Alana sahip olan bu yer de Hayvancılık ve Meyve Tarımın Başlıçalarıdır. Dini Sohbet etmek isteyen Bay Bayan Arkadaşları Sunucumuza Bekliyoruz Eğleneceğiniz Beste FM de ki En iyi DJ ile Keyifli bir Radyo dinleyeceğiniz Kahkaha Odamızda Kahkaha Atabileceğiniz bir Mekandır.

Nemrut Dağı çok eski ve Tanınmış bir dağ olduğu için Definecilerin Göz Bebeği Olmuştur Ancak Jandarma mız Hic bir Taviz vermemektedir. Müzelerimiz de ki Bir Çok Tarihi Eserimiz Buraya ait dir.

Evliya demişken Zamanın Kutbu da Denilmek dedir. Bu yüzden Bir çok ilimiz den Akın Akın Adıyaman Menzil e Gelinmektedir.

İnşallah bizlere de Nasip olur diyelim.

Kâhta Mübarek ilçe

Başlıktan da anlaşıldığı üzere Gerçekten Evliyaları olduğu için Kutsal bir yer dir. Peygamber Efendimiz (s.a.s.) Demiştir ki: Benden Sonra Peygamber Gelmeyecektir Evliyalar gelecektir. Sizlere Dinimizi Anlatacaklardır. Buradan da anladığımız üzere Hangi evliya olursa olsun yolları farklıda olsa bi yerde Kesişecektir. Amacımız ALLAH’ü Tealaya Kul Peygamper Efendimize Ümmet Olmak değil mi.? İnşallah Bunu Başaranlar Arasında Oluruz.

Arkaşalık ve Dostluk Sitesin dede Dini Sohbet Edebilir ve islami Yarışma Botumuz la Kendinizi Sınayabilirsiniz Ayrıca bilmediklerinizi de Öğrenmiş Olursunuz Konunun Başların da da Söylediğim gibi Anlatacak Çok Şey var ama Sizleri Sıkmamak Mabında Konuyu bitiriyorum. Her şey Gönlünüzce Olsun Yorum Kısmına Yorum Yapmayı Unutmayalım.Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir