SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Niksar Sohbet Et Chat Yap

Niksar Bay Bayan Arkadaşların Sohbet Odalarına Hoş geldiniz

Niksar Sohbet Sitesi‘ n de Sizleri  güzel ve Yakışıklı Niksarlı Arkadaşlarla Tanışma sitesi Olup Her turlu Eğlence Mümkündür Ne ile mi Yapıyoruz bunu?

Gerek Beste FM de ki DJ arkadaşlar la Gerek Özen ile Yapılmış Botlarımız la ve Oyun Yarışma Kanallarımızın Yanı sıra Kahkaha ve Sohbet Odalarımızla. Baştan Söyleyeyim ki Burası Bağımlılık yapar. Ben de Bir Tokat merkez den biri Olarak Kesinlik le Önereceğim bir Site.

Bir Anda Korona Virüsü geldi Dünyamıza Kapatıldık Evlere Zamanı nasıl geçirsek dedik  Bazen Televizyon izledik tabi ki ama Böyle bir Yerden Haberiniz Yoktu Artık var Kıymetli Zamanınızı Burada Kahkaha için de Geçirebilirsiniz.

Tarihin Başkenti

Evet Arkadaşlar Tarih de Başkent Olan İlçemiz Çok eski Dönemler de de bir Çok ülkeye Ev sahipliği Yapmıştır. Günümüz de ise Tokat ilimizin bir İlçesidir Şuan ki Nüfusu 65.000’dir. Tarih de Büyük Osmanlı Sultanı Kanuni Sultan Süleyman’ın Gelip Görüp de Yaklaşık 1 ay Kaldığı bir yerdir. Şu zamanlar da Bir çok filmlere de ev sahipliği yapıyor Örnek Olarak Çarşı Pazar Filmi Burada Çekilmiştir.

– Aslın da Söylenecek Çok Şey var İlçemiz için ama Sizleri Fazla sıkmadan Kendi bildiklerimi kısaca Bahsedeceğim, inşallah yararlı oluruz. Dünya da ilk tıp medresesi olan Yağıbasan Medresesi Burada kurulmuş dur. Önemini Buradan bile anlamak mümkün değil mi ? Zaten Dünya Mirasına Girecek Çok yakın da ilçemiz.

Evliya Çelebi Seyahatname sin de ”Bu Niksar’ın doğusu Nik Hisar, yani iyi hisar olup, hafifletmek suretiyle yanlış olarak Niksar denir.” diye de bahseder. Şu Sıralar Tarihi Büyük Selçuklu Devletin den Kalma Talazan köprüsü ve Mevcut Yol genişletme bakım Onarım Yapılmak  da İl Özel İdaresi Olarak.

Niksar Kaymakamı İlhami DOĞAN bu Yol Çalışmasını Başlatmış olup Son Hızıyla devam etmek de . Orada Bulunan Şef Mahmut Şal ve Tokat’ın En iyi Opr. Ömer AY dan edinilen bilgilere Göre Zamanın en iyi yolu olarak gene tarihe geçecek dediler. Çok geniş bir yol olup Niksar dan Talazan’a kadar Uzanan bir Yaya yolu bisiklet yolu Ara ara Oturma yerleri ve Talazan piknik mekanları ile Yol kıyıların da ki Çam Ağaçları iler Süslenerek Mükemmel bir Yol bırakacaklarını Söylediler ve Güzel bir Sohbet edip kısaca bilgilendirdim inşallah sizleri.

Niksar Sohbet sitesi

Böylesine Güzel bir Memleket için Böylesine de Güzel bir Chat Mekanı Olurdu Zaten değil mi?

İşte mekan İşte Adres daha ne beklersiniz Çam içi ve Niksar Ovalıları

Lütfen Yorumsuz Geçmeyelim Arkadaşlar..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir