SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Nisan Sohbet Odaları

Nisan Sohbet Odaları;Umut dolu Mevsimden umut dolu sohbetler

Nisan Sohbet Odaları ; Nisan yağar çeç olur, mayıs yağar sap olur. Nisan yılın 30 gün süren, dördüncü ayı. Havaların güzelleşmeye başladığı, insanin içini ısıtan günlerin başladığı dönem. Umutların çoğaldığı, sevginin başladığı, kavuşmaların yaşandığı, özlemlerin biriktiği, hasretliği sona erdiği bir Nisan olsun mu bu sene sizler için?

Tüm içtenliğimle bunu sizler için diliyorum. Güneşi özlediğim gibi özledim seni. Güneşe kavuşmak istercesine biriktirdim içimdeki sana olan Sevgimi. Güneş her gün yenidir, kötüleri bile aydınlatır. Güneş batmalı dır ki onun doğuşunu arzulayalım. Güneşin gördüğü bütün insanlar dertlidir, batarken bile gölgeleri büyütür. Güneşi örnek al kendine korkma batmaktan, yılma doğmaktan. Batan güneş nasıl ki yaşananları alır götürür, doğan güneşte kucağında yeni umutlarla gelir. Sen yeter ki hayallerinden vazgeçme.

Nisa Sohbetlerinin Kıymeti Bilinmeli

Nisan Sohbet Odalarında, güneşli havalar da temiz havada oturup çay eşliğinde sohbet keyfini yaşamanızı tavsiye ediyorum. Güneş oldukça bizlerin de içinde bir umut oluyor değil mi? Kara günler geride kalsın, güzel günler bizim olsun. Güzeli güzel yapan görünüşü değil , kalbidir. Önemli olan sizin nasıl baktığınız. Sen gülünce memlekette herkese çay ısmarla yasım geliyor, fazla gülme masraf oluyor. Nisan ayının tadını çıkarmak gerekir. Sevin , sevilin, gülün be hayatınızı yaşayın. Nerede ve kiminle olmak istiyorsanız onunla olun. Mutlu olmak sizlerin elinde , gelin güneşin ilk güzel günlerinin sohbetini birlikte yapalım.

Yıkılsın engeller, yok olsun bu hasret. Kabul olsun dualar sen benim oL. Olmasın zaman merhem acilsin yaralar, ayni ortamda ayni havayı soluyana kadar. Sev cesaretin var ise.

Engellerin Olmadıgı bir Dünya Chat Ortamıdır

Hic bir şey sohbet etmek icin engel degildir. Aslında hic bir şey icin engel yoktur. Bir durumun engel olması sadece bizlerin elindedir. Engel olma hayatına. Engel olma hayallerine. Bırak hayat seni istediği yöne getirsin. Hayatin akısına bırak kendini ki güzelliklerden mahrum etme kalbini. Seninle ayni düsüncelere sahip olan binlerce kullanıcılar arasında sende bulunmak ister misin? o halde sadece bir rumuz oluştur ve hemen sohbet odalarına girişini yaparak sende onlardan biri ol.

Sevda mevsimiBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir