SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Özlenen Muhabbetler

Özlenen Muhabbetler

Özlenilen Muhabbetlerin , tadına doyulmaz Sohbetlerin edildiği en Doğru Sitede bulunmaktasınız. Binlerce sitelere göz atıp , sonunda en Doğru yere gelmiş olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Elinize bir kalem alıp yazmaya başladığınızda , Özledim kelimesini yazmak ne Kadar da zordur değil mi ? Peki bu kelimeyi yazarken zorlanan kalbimizin , yüreğimizdeki Muhabbet eksilmediğinden bahsetmeye cesaret bile edemiyorum . Bazen o Kadar özlersin ki , sadece susar ve beklersin. Keşke Özleme duygusu yani Özlemek , erken saatlere alınsa , sonra uykusuz kalıyor insan . Muhabbet , Sohbet ,Chat odalarımıza Mobile yazılı Sohbet etme imkanı var iken , Muhabbet etmenin özlemini yasamaya son . Özlenilen Muhabbetleri edebileceğiniz bir otama hoş geldiniz.

Bir insanin için de Özlem varsa , mevsim ne olursa olsun yinede üşürsün. ilacı olmayan bir hastalıktır. Özlem , Öyle ki içtiğin caya bakınca bile gelir aklına . Özlemek ikiye ayrılır sevgili dostlar. Özlemek ; sevdiğinize kavuşacağınız günü beklemek , beklenen günü sabırsızlıkla sevgiyle içinizde biriktirmek . Birde diğer türlüsü vardır.Özlemenin,Özlemek, Sadece özlersiniz , elinizden başka hiç bir şey gelmez . Ne kavuşabilirsiniz , nede kavuşabilmeniz için bir tarih belirlenmiştir . Sadece Özlemek ile hükümlüdür kalbiniz , iste özlemenin en acı yani da budur . Özlemek ne zaman güzeldir aslında bilir misiniz . Özlemek güzeldir,özlüyor`sa eğer özlenen,bir insan oğluna imtihan olarak Özlemek yeter . Özlem ile basa çıkabilen bir Yürek , bu hayatta her şey ile basa çıkabilen insandır . Özlenen Muhabbetler , Sevgi ,Tek olmak , çaresizlik tüm duyguları yazılara dökebileceğiniz , arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir ortama Sevgi ile bekleniyorsunuz.

Özlenen Muhabbetler

Bana gülümsemenin ilk gününü  hatırlıyorum Senin gamzelerin çıkmıştı Benim ise Canim !..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir