SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Reşadiye Sohbet Et Chat Yap

Reşadiye Türküleri Şimdi Sohbet ve Chat Odaların da 24 Saat kesintisiz Müzik

Evet Arkadaşlar Siz Değerli Hemşerilerimi Böyle güzel bir Sohbet Sitesi ile Buluşturmak İstedim Nice Zamandır Gelen ve Bizlerle Beraber Chat yapan Arkadaşların da ricaları ile Böyle bir Konu Çalışması Başlattım İnşallah faydalı Oluruz Buradaki Bay Bayan Arkadaşlarla Güzel Günler keyifli Zamanlar Geçirirsiniz .

İlçemiz Karadeniz Bölgesindedir İlçemizin Ortasın dan Kelkit Çayı Geçmek dedir. Bir Büyük Ovası Olmadığın dan Dağlık bir Yerdir Dağları Çok Büyük dür.

Reşadiye Havaları Çok güzel Olmakla Beraber Bir çok Reşadiye Türkücüsü de Burada Bizimle Vakit geçirmek dedir. Aşık Ömer in Kendi Sazıyla Kendi Sesiyle Canlı Olarak Beste FM
de Söylemiş Olduğu Şarkılar ve Türküler Gerçek den Çok Hoş ve Çok güzel Savulsun Bize Öğretti Tokat Türkülerini

Reşadiye Dağları ve Tarihi

Nüfusu 42.000 civarın da Olan İlçemiz Tokat’ımızın Büyük ilçelerindendir.  Büyük Selçuklu Devleti Zamanın da Melikşah Tarafından Fetih edilmiş dir. Danişmend Gazi Komutasına vermiştir.

E-80 Karayolu üzerindedir Ayrıca bu yol ipek yoludur Erzurum erzincan Tokat Amasya ordu gibi bir çok yeri bir birine bağlayan ilçemizdir Meşhur Ordunun Perşembe Yaylasına en yakın yeridir. Şunu da Söyleye bilirim ki Reşadiye’nin Son Yayların da Kuzu yemek daha güzel.

Kavaklıdere ve Bereketli Arasın da ki 18 km’lik Yol yapımın da bulunduğum için Diyorum Gerçekten Harika yerler Bozcalı Kasabası Nebi Şeyh Hasan Şeyh İbrahim Şeyh ve nice Beldeleri bir birinden Güzel yerler.. ben nedendir bilmiyorum ama Yüksek yerleri çok seviyorum Ovalardan Söyle bir Yüksek den Bakacaksın değil mi?

Neyse Arkadaşlar Sizleri Fazla sıkmadan kısaca anlatayım girmeyeyim O güzel beldelere

Resim den de Anlaşıldığı gibi Doğal Olarak Çıkan Sıcak Suyu vardır ve DOGA termal Otel ide mevcuttur aquapark Mevcuttur Gerçek den Çok faydalı Olan Doğal termal su yun yanın da normal sıcaklık da Olan Havuzlar da mevcuttur. Kısacası Bütün Türkiye ye İstiyoruz Binler ce 5 binlerce insanı ağırlayabiliriz Eğlendirebiliriz İnşallah Hemşerilerim le Tanışma imkanım Olur Keyifli Sohbetler Arkadaşlar Lütfen Yorumsuz geçmeyelim…Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir