SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sanal Sohbet Chat Odaları

Sanal Sohbet Chat Odaları

Sanal Sohbet adreslerinde, ReaLin gerçeklerinden uzak, hayal gücünüz ve iç sesinizle gerçekleştirmiş olduğunuz sohbetlerle, sizde Sanal dünyanızı gerçekmişçesine yaşayabilirsiniz.

Real de olan olumsuzluklar sizi yıprattıysa, hiç bir şey yolunda gitmiyorsa, yada real olmasına rağmen gerçek gelmiyorsa, Sanal Sohbet Chat Odaları da kendi gerçek dünyanı kur.

Uzakları yakın eden, gözün görmediğini kalbinizle görmenizi sağlayan, dokunmadan sevmeyi başardığınız bu Sanal Sohbet Chat Odaları işte sizin hayal dünyanız.. Real hayatınızda gözünüzün gördüğünü yeterince sevmiyor musunuz? “Gözden uzak olan gönülden ırak olur mu” diyorsunuz ? Kurmuş olduğunuz hayal dünyanızda, iç sesinizle sevip kalp gözünüzle gördüğünüz insanlarla kendinize bi resim çizin ve Sanal Sohbet Chat Odaları da olsa gerçeği burada da yaşatırım diğin..

Sanal Sohbet Chat Odaları da Hayal Dünyası

Sanal Sohbet odaların da Sohbet ettiğiniz kişilerin, arkadaşlık kurduğunuz insanların, yada duygusal bağlar kurduğunuz bireylerin her ne kadar gerçek olduğunu bilseniz de , Sanal ortamda tanıştığınızı unutmayın.. Peki; Sanal Sohbet Chat Odaları da tanıdığımız insanları sanal olarak kabul edersek, nelere göz yumarız yada boyun eğeriz?
*O’nu görememe ihtimaline
*Dokunmadan sevebilmeye
*Duvarlarıyla karşılaşma ihtimaline
*Size izin verdiği kadar tanıma şansına erişmeye..

Real de de böyle?.. Diyebilirsiniz. Ama öyle değil.. Real de görme şansınız var; fiziksel olarak ve ilk tanıma isteğiniz bundan başlar. Ama Sanal Sohbet Chat Odaları da, ilk gözlemlediğiniz karakteridir. Karakterini seversiniz, huyunu seversiniz, yapısını seversiniz, tavrını seversiniz, her geçen gün ona yakınlaşıp öğrendiğiniz şeylerle, bi tablo çizer ve renklendirirsiniz. İşte bu ; sizin hayal dünyanız.. Peki bunca duyguyu Sanal Sohbet Chat Odaları içinde yaşarken, Sizde hayal dünyanızı kurmaya TRaskim.com da başlamayı düşünmez misiniz?..

UZAKTAN SEVENLERİN PLATFORMU

Hayal dünyanız da , görmeden dokunmadan, belki aylarca tanımak için emek harcayacağınız bu; Dünya da “bende uzaktan sevenlerdenim” diyorsanız..
Cemal Süreyya’nın da dizilerinde dediği gibi ;
Uzaktan Seviyorum Seni,
Kokunu Almadan,
Boynuna Sarılmadan,
Yüzüne Dokunmadan,
Sadece Seviyorum.
O halde Sende.. Uzaktan Sevenlerin Platformu SeriSohbet.net da kendi dünyanı kur ve Uzaklıklara rağmen sev.Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir