SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Siteleri; Sevdalıların Chat de Buluşma Mekanı

Sevginin tarifsiz duygusunun bulunduğu bir Sunucuya hoş geldiniz. Sevgi paylaştıkça güzeldir sloganına, sohbetlerimize sevgi ve saygı kattığımız bir Mekandır. Dürüst olduğun için kaybedebilirsin belki, fakat yalan söyleyip utanmaktan iyidir. Sevda ne ağır bir duygudur aslında.

Sevda kelimesi sizlere ne ifade ediyor?

Sevdiğinin nazını değil kahrını çekmektir sevda. Onunla bir ömür değil, onun için bir ömürdür sevda. Eline el değmesi değil, gölgesine gölge değmesini kıskanmaktır . Yürürken dikenli yollardan darağacına, son dilediğinde onu görebilmeyi istemektir. Yani demem o ki herkesin harcı değildir sevda. İnsanlar sizlere kendilerini anlattıkları gibi değil, size yaşattıkları gibidirler.

Kimini erken , kimini geç öğrenirsiniz ama öğrenirsiniz. Sevdiğini avuçlarından öp, onun elinin teri, senin kalbinin korkusudur. Sevmek için illa ki yan yana olmalı mıdır ? Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illaki yüzünü görmek şart değil, yüreğinde duruşunu seversin.

Sevda ne ister ?

Sevda, sevgi fedakarlık ister, güven ister her ne şartta olursa olsun huzur ister. İşte bunları verebilen insanlara Sevda denilir. Sevgi fedakarlık ister. Fedakarlık yapamayan bir insan, yolun başında kaybeder yeni bulduğu Sevdasını. Sevgiliye verilen en güzel hediye sadakattir. Berrak bir gönülden kirli su akmaz arkadaşlar. Güzel ruhtan kötü söz çıkmaz. Hayatta her şey ters gidiyorsa , bilin ki siz ters yöne girmişsinizdir.

Demem o ki Sevda sohbet odaların da sevginin her daim bulunduğu bir ortamda , sohbet etme şansınızı kaçırmayın. Her göz yaşı yenilgi değildir. İnsan bazen daha fazla dayanabilmek için ağlar. Sevda Sohbet siteleri hergün yeni ara yüzü ve geliştirilmiş yeni uygulamalarıyla sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir. Yeni insanlar ile tanışarak sizler de sevdanın rengini bir de başka yönden görmeye ne dersiniz? iki gönül aynı sevdada buluşursa, o Sevda cennet değerinde yaşam katar hayatınıza. Hayatınızın cennetini bulmanız dileği ile. Kim bilir belki Sevda sohbet odaların da Sevdanız sizi bekliyordur. Bizleri serisohbet.net resmi sohbet sitemizden takip edebilir ve yorumlarınızı buraya yaza bilirsiniz.

Resmi Sohbet sitesidir.Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir