SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sohbet odalarında Güven

Sohbet odalarında Güven

Sohbet odalarina katilimin günden güne artmasinin , Chat ortaminda bulunmalarinin arttigi dönemlerdeyiz. Sohbet Odalarinda , birbiriyle Sohbet eden kullanicilarimizin bu dönemde artislarinin izleminindeyiz. Dünya halinde güven bulamadigimiz Insanlarin güvenini Chat odalarinda aramaktayiz. Bizler birer Chat bagimlisi olmaktayiz. Herkes farkli bir sekilde tükeniyor bu hayatta, kimi dogru insani beklerken, kimi yanlis insana KATLANIRKEN. Ve herkes birseylerin bedelini ödüYor bu hayatta, bazen secimlerinin bazen secmediklerinin.

Bir Sohbet etmenin en temelli duygusu Güvenmektir. Bir insanda nasil en cok güven arariz, güven kokmali deriz, iste Sohbette güven veren insanlarla edilir. Herseyden önce insan güvenmek istiyor, hatta sevmeden önce .  Kimine güvene bildigin icin huzurlusundur. Kimine de artik güvenmemen gerektigini ögrendigin icin. Görmeden, kontrol etmeden, muhakeme kurmadan inanmayi ögrenmis bir toplum gercegi aramaz.

Güvenilmek sevilmekten daha büyük bir iltifattir. Zamana güven, hersey unutulur. Su anda akli basinda davranmak, sonradan akli basina gelmekten iyidir. Güvendigim icin seviyorum seni, güvensizlik gelmesin aklina , seni her halinle seviyorum, bunu unutma demektir Güvene bilmek. Güvene bilmek ve birlik olabilmek icin ; yürek, güven ve sadakat gerekir. Inanmaktan vazgecmeyin , inanc kayboldugunda, insan da kaybolur. Söz vermeyin, güven verin ki , söz vermenize gerek kalmasin. Sözünde güven olmayanin, kalbinde sevgi olmaz.

Güven beslemek; bir kimseye , bir seye güven duymak, inanmak , itimat etmek . O Insana güven beslediginiz icin pisman olmayacaksiniz.

Sohbete Güven

Hic bir sey GÜVEN kadar güclü degildir..

BalKiZBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir