SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sohbet

Sohbet Odaları Sohbet Siteleri Muhabbetin En Güzel yeri Sizler

Sohbet Sitelerinde gezinirken, kendinize ilk dediğiniz şeydir belki “umarım huzurlu bir ortamdır” sözü. Peki Sohbet Chat ortamında, aradığımız huzur nedir ? Bu sorunun cevabı, hepimizde farklıdır değil mi? Sen sohbette kavga olmasın istersin, diğeri beni anlamayan insanlar olmasın der, kimi gruplaşma olmasın der, kimi lameri olmasın der, der, der.. Peki Sohbet Chat Sitelerinde, bu sorun biter mi ? “Bitmez”, dediğinizi duyar gibiyim. Aslında bu biraz da bizim elimizde. Sohbet Chat Sitelerine geldiğimizde, kendimize şunu öğretmeliyiz, kimler bana iyi geliyor ? Ne tür sohbet anlayışı beni huzurlu ediyor? Yada ne kadar az takarsam o kadar huzurlu olurum ? Bu soruların cevabını kendimize verdiğimizde, bize iyi gelen Sohbet Chat Sitelerinde huzur bulduğumuz sohbeti ve arkadaşları seçersek, bu huzursuzluk kavramından kurtulabiliriz. Biz bunu neden yapmak zorundayız? Huzur çıkaranlar yapmasın, da diyebilirsiniz, haklısınız.. Ama unutmayın, huzur kaçırılıyor diye bir Chat Sohbet ortamından ayrılıp, farklı bir yerde olduğunuzda aynı sorunlarla karşılıyorsunuz. Ve bunu süreklilik haline getirdiğinizde, zamanla şunu anlıyorsunuz; “hep ben kendimden bir şeyler vermişim”. İşte bunu yapmayın, huzur bulmak için huzurunuzu kaçıranları görmezden gelin. Çünkü Sohbet Chat Sitelerinde maalesef insanların ne hissettiği, ne düşündüğü, ne kadar taktığı, düşünülemez.. Bunu başaran empati yeteneği yüksek arkadaşlarımızda vardır tabi ki.

Sohbet Chat Siteleri nin huzurlu ortam

Sohbet Chat Siteleri nin huzurlu ortam konusunda, sizlere biraz neden sonuç ile açıklama yaparken, unutmayalım ki bu ortamları huzurlu yapan da bizleriz, huzursuzlaştıran da.

Peki biz neye göre huzursuzluk çıkarıyoruz ya da çıkarırız diye kendinize sorduğunuzda, eminim hepiniz “bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyorsunuzdur. Evet söz konusu bize döndüğünde kabul etmeyiz insanız, huzursuzluk görünce isyan eder, şikayet eder, ama ben bu huzursuzluk çıkaracak ne yaptım sorusunu kendimize sormayız.

Sohbet Chat Sitelerinde unutmayalım ki arkadaşlar, Huzur bizim elimizde. Karşımızdaki insanı kendimiz gibi gördüğümüzde, Sohbet tarzı sizin gibi olmayabilir, davranış yada duruş farkı sergileyebilir, yada olduğunun dışındadır hepsini geçtim duvarları da olabilir, ama siz o insanın samimiyetine inandığınızda kalben, inanın samimiyet dışında bi zarar görmeyeceksiniz. Sohbet Chat platformunu da bir ev aile gibi düşünün, kardeş kardeşle yeri geliyor anlaşamıyor öyle değil mi ? Ama kardeş ne kadar kan bağı ise, unutmayın Sohbet Chat Sitelerinde de zamanla Can bağı kurduğunuz dostluklar oluyor. Gün geliyor haklı da olsanız o dostluğun hatrına sesinizi çıkarmadığınız, gün geliyor Can dediğinize zarar gelmesin diye kendinizi ortaya attığınız. Dedim ya aile gibi.. Ev içinde ne yaşanıyorsa Sohbet Chat Siteleri de öyle.. Tabi; bu düşünce ile bakarsak. Ama büyüklerimizin her zaman bize öğrettiği bir şey vardır “Kol kırılır, yel içinde kalır”. Yani burada ne demek istemiş? “Can bağı kurduğunuz insanlarla, ne sorunlar huzursuzluklar, yaşarsanız yaşayın, bunu sizin dostluğunuzun bozulmasına sevinecek insanları, sevindirecek davranışlar sergilemeyin”. O zaman, kendimize şunu diyoruz; Sohbet Chat Siteleri de bir aile ve ev gibidir.. Ne yaşarsak yaşayalım aile içinde nasıl çözülüyorsa, o şekilde çözelim ve hiç bir şey yapamıyorsak huzurumuzu kaçıranları görmezden gelelim. Peki bu ilk deneyimi, kendinize “huzur benim elimde diyerek” bu aile ortamında yaşamaya ne derseniz ? Biz seni seri sohbet de görmeyi bekliyoruz. Huzurlu bir sohbet için sende bize katıl.

Özgün bir yazıdır lütfen forumu doldurarak bize bu konuda yardımcı olabilirsiniz. fikirlerinizi değerlendireceğizBenzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir