SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

İslam Sohbet Chat Odaları

İslam Sohbet Chat Odaları

İslam, insanlığa karşı bakışıyla sevgi ve rahmet doludur. Tek dinin İslam olduğuna insanlığı vahy eden Allah(c.c), insanlığı davet için de en güzel davetçi Peygamber efendimiz(s.a.v) seçmiştir..

İslam Sohbet Chat Siteleri olarak İslam diğerlerine önem veren, tevazu sahibi, vicdani davranışlar sergileyen ziyaretçileri ile Sohbet in en güzel adresi olan Serisohbet.net de sizlerle bir araya gelmek istedik.

Sizlere İslam kanalımız da İslam soru ve sohbetleriyle kendi sınavınız da kendinizle yarışmanız adına.. Dünya nasıl bir sınav yeriyse ve biz bu inançla yaşıyorsak İslam Sohbet Chat Siteleri içinde de bir sınav olduğu inancındayız.. Sanal bir ortam olsa da, İslam Sohbet Odaları, tasavvuf un bir nevi yansıması gibi.. Nasıl ki, dünya da Nefsin istekleri ve ihtiyaçları arasında yeri gelip, nefsin ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüysek, yeri geldiğinde nefsin isteklerinden uzak durup nefsimizle baş etmeyi de bilmeliyiz .. Sanal bir Ortam diye İslam Sohbet Chat Odaları içerisinde ben düşünce ve fikirlerimi kardeşlerim ile paylaşabilir miyim acaba diyorsan tam da yerindesin.. İslam Sohbet Chat Odaları ziyaretçileri ve kalıcı dostluklar kazanan arkadaşları için bu imkanı sizlere sunuyor..
İslam Sohbet Chat Odaları da farklı inançta olan insanlarla sorunlar yaşayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Başka Sohbet Sitelerine nazaran biz;

Allah şöyle buyurmaktadır: “Sizden, hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır. “Âl-i İmran, 104) inancıyla siz ziyaretçilerimizi de bu anlayış ve tevazu kişiliğinizle sabır göstererek sizin düşüncelerinize uygun inanca kazandıracağınızı biliyoruz.. Peki Tasavvuf ta Mevlana “Ne olursan ol gel ” sözüyle, dil, din, ırk, inanç ne olursa olsun İslam, a davet edip kucak açarken, biz sadece kendi görüş ve düşüncede arkadaşlarımızı davet etmeyi kendimize yakıştırabilir miyiz.? Serisohbet.net platformu olarak İslam sohbet Chat Odalarımızla dil, din ,ırk ayırt etmeksizin sizi insanlığa davet ediyoruz ve dünya sınavında, ne kadar insanız..? Ne kadar Müslümanız, inançlarımızın ne kadar farkındayız..? Sorularının cevabını bulman için sana kendini sorgulama şansı verip eksik kalan yanlarının cevabını bulman adına İslam sohbet Chat Odaları  davet ediyoruz..

İslam Sohbet Chat Odaları İnsanlığa Davet

Konumuza başlarken, İslam dini bir davettir, insana uyarıdır, kurtuluşa çağrıdır mesajı verdik inancımız gereği.. Son Peygamber Hz Muhammed (S.a.v) in hadis ve sünnetlerine iman etmekle birlikte, Dünya ve ahiret arası nasıl bir sınav içerisindeysek, Sanal ve Real içerisin de de aynı sınav da olduğunuzu hatırlatmak adına bu makaleyi yazıyoruz.. İslam Sohbet Odaları içerisinde bizde size klasik alışılagelmiş paylaşımlar yapabilirdik, ama söz konusu İslam ise; üzerimize düşen samimiyet ,tevazu ve hatırlatmalar ile sizleri bir kez daha kendinizle baş başa kalmanız ve nerden olmak istediğinizde bir kez daha emin olmanız adına Serisohbet.net olarak davette bulunduk..
Samimiyetimize, inancımıza, tevazu ve vicdanî değere sahip olduğumuza sizde aynı samimiyetle karşılık gösteriyorsanız, İslam Sohbet Chat Odaları da sende kardeşlerine katıl.. Serisohbet.net islam sohbet Chat Odaları ile “Aksini düşünenlere karşı” dini inancını koruyanların tek adresi olmaktan vazgeçmeyecektir..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir