SohbetSohbet Odaları
Arkadaşlık Sitesi


Seviyeli Sohbet Sitesinde sizlerde bulunmaktasınız bizler burada En iyi Sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada güzel bir seviyeli sohbet sitesi Kurmak ve bunun için sizleride aramızda göre bilmek istiyoruz, ve sizlerle birlikte en iyi sohbet ortamı kurduk ve sizlerle birlikteyiz, Güvenli Sohbet Odaları,
Play Store App Store

Sohbet Chat Siteleri de, En çok Sitem ettiğimiz ?

Sohbet Chat Siteleri Sohbet Odaları Sizlerin En Sevdiği Yer Olarak Belirlendi

Sohbet Chat Siteleri de, En çok Sitem ettiğimiz şeydir ötelenme.

Sohbet ortamlarında sizler de belki görüp şahit olup belki de bire bir yaşamışsınızdır ötelenme duygusunu. İnsanlar neden görüşleri kendinden uzak yada kendi kalıplarına göre biçimlendiremedikleri insanları öteler ki.. Chat yaptığın bi ortamda insan bazen hayret ediyor ben bu duyguya nasıl kapılıyorum diye.

Ama daha önce bu duyguya kapılan varsa dedim ya şimdi okuduğunda evet bende de öyle olmuştu diyecek belki.. Sohbet Chat platformunda bazı zihniyetler karşısındaki insanın ne kadar zararlı olduğunu daha bilmeden yada bi zarar görmeden kendince uzaklaştırma çabalarına girip çevresindeki insanları da bu psikolojik baskıyla o insanın öyle olduğuna inanarak kurmuş olduğu bi öteleme zihniyetinden başka bir şey değildir bu.

Amaç Sohbet de o insanın daha çok göze batması, sevilmemesi ya da yaptığı her olayın olumsuz bir şeymiş gibi algılanması içindir.. Peki bu zihniyetlere nasıl bi çözüm bulabiliriz?.. Ya da hiç kimse mi dışlanmamalı.? Tabi ki herkese kucak açılmaz.. Örneğin size çok iyi gibi yaklaşıp size kendini güvendirip daha sonra sizden aldığı bilgilerle sizi vuran insanlar gibi.. bu tecrübeyi de yaşamadan anlayamazsınız zaten. Eğer böyle bi kötülük görmüşseniz güvendiğiniz insanlardan görmüşsünüzdür.. Peki hiç tanımadığınız size zararı olmayan insanları neden ötelersiniz Sohbet sitelerinde bu konudan rahatsız olup sevdiklerinden ayrı kalan bi çok insanlar da olmuştur.. Chat Sitelerinde Bunun tek çözümü var bana göre, sizi öteleyen insanlara rağmen olduğunuzdan vazgeçmeyin ve her ne olursa olsun kendiniz gibi olmaya devam edin.. Sizi Olduğunuz gibi sevip yakın olanlarla kuracağınız Sohbetler dilerim..

Sohbet Chat Platformu

Sohbet Chat Platformu denilince akla ilk gelen şey şayet ilk defa katılıyorsan acaba chat sohbet ne ki ?.. Ya da daha önce katıldıysan Nasıl bir ortam ki..? Evet bu ikisi de önemli sorular.. Chat Sohbet platformu aslında bana göre insanın kendini en iyi ifade ettiği yerdir.. Bir Çok Arkadaşım “Ben Real de Neysem Sanalda da öyleyim” dese de, ben onların aksini savunurum.. Bunu dediğimde Sohbet eden herkes bana şaşırdı nasıl yani diye ama gerçek.. Mesela ben Sohbet de güldüğüm kadar normal hayatta gülen biri değilim…Sohbet de eğlendiğim kadar eğlenen biri değilim.. Sohbet platformunda yaptığım şakaları ve yapılan şakaları realim de kardeşim bile yapamaz sevmem.. Sohbet Sitesi de kızlarla olan samimiyetimde onlara gösterdiğim sevgim yada karşılıklı olarak attığım öpücük real de sevgisini çok belli eden insan değilim.. bunun gibi bir çok şey.. Bunun benim yapmacık olduğumu gösterdiğini düşünmüyorum aksine yaşamadığım gerçekleri burada yaşadığımı düşünüyorum.. Aslında Sohbet Chat Siteleri nin insana kazandırdığı bir şey varsa o da yaşamadığı duyguları edebini adabını aşmadan yaşamasıdır… Örneğin çocukluğundan itibaren gelenek görenekleriyle çok rahat büyümemiş, ya da öyle yetiştirilmemiş bir çok arkadaşımız vardır dimi aramızda?.. işte Sohbet Chat Sitelerinde öyle değil.. Kaç yaşında olursanız olun yaşayamadığınız çocukluğunuz mu ?.. Sohbet de çocuklaşıyorsunuz.. Ya da arkadaşlarından uzak tutularak korunmaya mi çalıştınız..? Sohbet sitesinde bi çok arkadaş çevresi edinebiliyorsunuz.. Ben asosyal insanım sevmiyorum insanlarla bir araya gelmeyi mi diyorsunuz..? Tek başınıza çekilip radyonuzu açıp müzik de dinleyebiliyorsunuz sohbeti okurken.

Herkesin Bir Sohbet Sitesi var Sizin ki Neresi

Yani ben herkesin aksine yaşayamadıklarımızı yaşadığımız bi ortam olarak görüyorum Sohbet Chat sitelerini.. Ama her yaşayamadığımızı da yaşama özgürlüğü vermez bu bize.. Sohbet Siteleri nin de kendine göre koruyucu kollayıcı kuralları olan bi Chat ortamı olduğunu da unutmayalım.. Dedim ya edebimizi adabımızı aşmadan, yetiştirilme şartları her ne şekilde olursa olsun kendinizi özgür hissettiğiniz bu Chat Sitelerinde bence sizde Realde neyseniz sanalda o olmayın.. Aksine Özgürlüğünüze dair ne varsa kısıtlanmış olan özgürce yaşayın.. Gülün, ağlayın, kahkaha atın, çığlık atın, isyan edin, hayır! diyin, yeri geldiğinde korkmadan Seviyorum diyin ama ben Real de neysem sanalda oyum kalıbından çıkın.. Bu baskıdan kurtulun Chat Sohbet Sitelerinin en güzel yanı bari burada olmak istediğiniz gibi olun bu sizi olduğunuz dışına çıkarmaz Sadece eksik kalan yanınızı tamamlar.. Özgürce her şeye Rağmen Gülüşlerinizle Olmak istediğiniz ne varsa yada olmasını istediğiniz ne varsa Olması Dileğiyle… Hoş Sohbetler dilerim..Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir